RT Crystalline - шаблон joomla Mp3

Sık Sorulan Sorular

1- Kişiye Özel Halının kalınlığı nedir??

Halı kalınlığı standart halı kalınlığı olan 1 cm ile 1,2 cm arasındadır.

2 - Hangi Renkleri Kullanıyorsunuz?

Kişiye Özel Halıda 24 farklı renk alternatifi mevcuttur. Göndereceğiniz desenler, görseller vb. 24 renk alternatifi ile deseni çıkartılır. Özel resim dokumalarında ise resime göre en uygun renkler grafikçilerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Renk Kartelası

 

3 - Kalitesi Nedir?

Halılarımız polyamid'dir.

Polyamid: En çok kullanılan ve en çok bilinen halı elyafı polyamid dir. Polyamid elyaflar oldukça uzun ömürlü ve aşınmaya dayanıklıdır. Sağlam yapısı ve lekeye karşı dirençli olması nedeniyle kirlenmeye karşı eğilimi çok azdır. Bu nedenle yoğun trafik olan bölgeler için çok uygun bir seçimdir.

Naylon olarak da bilinen Polyamid tamamen insan yapımı olan bir elyaf çeşitidir. İlk defa 1938 yılında üretilmiş olup zemin kaplama malzemelerinde sıklıkla kullanılır.

İnsan yapımı elyalar arasında polyamid görünümünü en iyi şekilde koruyan olması nedeniyle çoğunlukla tercih edilen halı ham maddelerindendir.

Polyamid yapısındaki 1700 karbon atomu, nitrojen, hidrojen ve oksijen ile güçlü ve aşınmaya karşı dirençlidir. Güneş ışığına ve küflenmeye karşı da mükemmel direnç gösterir. Polyamid polimer elyaflar arasında en iyi rutubeti emme oranına sahiptir.

Düz mikro yüzeyi sayesinde naylon bir çok kire direnç gösterdiği gibi temizlenmesi de oldukça kolaydır.

Polyamid uzun ömürlülüğü ve rutubete olan direnci ile trafik yoğunluğuna sahip bölgeler için mükemmel bir seçim olacaktır.

4 - Teslimat süresi Nedir?

Teslimat süremiz imalat yoğunluğumuza göre 5 - 10 gündür.

5 - Ürünü iade garantisi var mı?

Ürün tamamen kişiye özel olması sebebiyle imalat hatası haricinde iade söz konusu değildir.

6 - Hediye paketi yapılır mı?

Ekstra ücret ile halıya özel paket yapılır.

7 - Fotoğraf Portresi hangi ebatlarda iyi olur?

Sitemizde tüm ebatlarda örnek çalışmalar mevcuttur. Standart ebatımız 50x70 cm dir. Halı ebatı ne kadar büyük olur ise halı üzerindeki ayrıntılar da daha iyi olacaktır. Fotoğrafınızın boyutu orantılı olarak büyütüldüğünden dolayı herhangi bir problemde müşterilerimiz ile irtibata geçilerek başka bir fotoğraf istenilerek müşterilerimize bilgi verilmektedir.

8 - Ödeme seçenekleri nelerdir?

Banka Havale / EFT ve Kapıda Ödeme (Kapıda ödeme sadece nakit yapılmaktadır) olarak iki çeşit ödeme yöntemimiz mevcuttur. Kapıda ödeme siteminde ürün ücretine ek olarak 7,50 TL alınmaktadır.

9 - Kargoyu kim öder?

Tüm ürünlerde kargo ücretini alıcı öder. Ortalama kargo ücretleri 50x70, 60x80, 70x90 ebatlarında 7,50 TL dir.

10 - Halılar yıkanabilir mi?

Tabii ki. Halı şampuanları yada tayzikli su ile rahatlıkla yıkanabilir.

11 - Uzun ömürlü olması için neler yapmam gerekir?

Güçlü kimyasal maddeler tüm tekstil maddelerine zarar verir. Örneğin çamaşır suyu kumaşa dökülmeyeceği gibi halı üzerine de dökülmemelidir.

12 - Halı üzerine yazı yazdırabilir miyim?

Halı üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

13 - Halılar antibakteriyel midir?

Halılarımız toz barındırmayan polyamid ve anti bakteriyeldir.