RT Crystalline - шаблон joomla Mp3

Hakkımızda

2011 den bu yana özel üretim halı üzerine faaliyet gösteren firmamız, müşterilerimiz ihtiyaçları çerçevesinde çocuk halısı, salon halısı, oturma odası halısı, mutfak halısı, duvardan duvara halı, cami halısı, mescid halısı, paspas, duvar halısı (portre) ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özel üretim halıların haricinde seri üretim halılar ile de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretimler; müşterimizin siparişlerine göre hazırlanan dijital tasarımlar en iyi görüntüyü verecek şekilde grafikçilerimiz tarafından hazırlanarak üretime alınmaktadır.

Halı dokuma ürünlerimiz elektronik Wan De Wiele markalı tezgahlarla üretilmektedir. Günlük 20.000 m2 üretim ağı ile istenilen desenler en iyi kalitede üretimi yapılmaktadır. Çocuk grubu, vizyon grubu ve gri grubu ile üretim hizmetlerimizin yanında yüksek m2 lerde istenilen renkler ile de üretim yapılabilmektedir.

Minumum 200 m2 polyester Milyon point halı ihtiyaçlarını da karşılayan firmamız, polipropilen halılarda isterseniz 1m2 isterseniz 20.000 m2 üretim yapabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ile her geçen gün büyüyen firmamız hizmetlerini en iyi bir şekilde yürütmeyi ve daha da güzel projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Sitemiz; Colorix Carpet Tesktil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (www.kisiyeozelhali.com) MERSİS Numarası 0211131219000001 Vergi Dairesi = Şehitkamil Vergi Numarası 2111312190 Kuruluşudur.

Hakan SARIGÖZ
Colorix Carpet
Yönetici